KONST / Litografier / Färglitografier 13073195
nr 1307 3195
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografier, 4 st. Svalbard. Signerade. Motivet: 23x38 - 37x29 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 februari 2020
kl 20:55:53
12/2 22:28:10
300 kr
13/2 23:48:42
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson